Fox Life Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fox Life Serbia

Dobrodosli na prvi srpski forum
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ghost Whisperer (Sapat duhova)

Ići dole 
AutorPoruka
¿coka?
Admin
Admin
¿coka?


Broj poruka : 616
Datum upisa : 01.09.2010

Ghost Whisperer (Sapat duhova) Empty
PočaljiNaslov: Ghost Whisperer (Sapat duhova)   Ghost Whisperer (Sapat duhova) Icon_minitimeSre Sep 01, 2010 9:40 pm

Ghost Whisperer (Sapat duhova) 4a7d5a6f27a95-ghost_whisperer

Priča:

Melinda Gordon ima dar. Od malih nogu ima sposobnost da vidi i govori sa duhovima. Duhovi nastoje da kroz Melindu govore sa živima. Iako je ova informacija ponekad veoma intenzivna i razbacana, najveći izazov za Melindu ipak je preovlađujući skeptičnost. Na kraju ona uspeva da pomogne i preminulima i živima da nastave svoj put. Melinda zna da je ovo dar i za razliku od ostalih serija sa sličnom pričom, njeni najbliži prijatelji i porodica znaju za njenu sposobnost i u potpunosti ohrabruju njene napore.

Uvodna priča: "Upravo sam se udala. Upravo sam se preselila u mali grad. Upravo sam otvorila antikvarnicu. Možda sam upravo kao ti. Osim što od malih nogu znam da mogu da pričam sa mrtvima. Duhovi vezani za zemlju, kako bi rekla moja baka. Oni koji još nisu prešli na drugu stranu zato što imaju nezavršena posla sa živima i traže moju pomoć. Da bi vam ispričala moju priču, moram vam ispričati i njihovu."

"Šapat duhova" ima dve nominacije za nagradu Prajmtajm Emi.
Nazad na vrh Ići dole
https://foxlifeserbia.serbianforum.info
 
Ghost Whisperer (Sapat duhova)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ghost Whisperer ili True Blood?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Fox Life Serbia :: Serije koje se trenutno prikazuju u Srbiji :: Ghost Whisperer-
Skoči na: